Jauki rudens pradžia su Lush

parašė 299,792,458 meters per second

Processed with VSCOcam with f2 preset

Vasarai traukiantis, orui pamažu šaltėjant ir vis dažniau pasirodant lietui, visuomet noriu susikurti jaukią atmosferą, retkarčiais palepinti save ir kuo labiau mėgautis mėgstamiausiu metų laiku. Dažnai tai būna putų sklidina vonia, kur pabėgama nuo darbų, pašėlusiai greito gyvenimo ritmo ir džiaugiamasi šiluma bei ramybe. :)
 Lush produkciją naudoju jau kelis metus – šiam ženklui pasirodžius Lietuvoje, niekuomet negalėdavau praeiti pro jaukią ir gražią parduotuvę, iš kurios sklisdavo ryškūs ir nuostabūs kvapai, o virtinose buvo ištisa galybė spalvingų pakuočių, muilų, burbulų… Gerbiu šios įmonės filosofiją – didelis dėmesys skiriamas artimam santykiui su klientu palaikyti, labdaros ir įvairiems socialiniams projektams skatinti, kovai už gyvūnų teises (produktai yra tinkami tiek vegetarams, tiek veganams). Šaunu, jog atkreipiamas didelis dėmesys į priemonių sudėtį, naudojami natūralūs, labai kokybiški ingridientai, apie kurių naudą galima skaityti išsamiuose produktų aprašymuose. Kitas aspektas, kuris visuomet malonus ir skatina grįžti dar – labai aukšta aptarnavimo kokybė, puikios konsultacijos bei pagalba išsirenkant tinkamiausius produktus, malonios staigmenos ir šypsenos! :)
mPaskutinį kartą užsukusi į Lush, įsigijau du produktus, pritraukusius mano dėmesį. Vieną – kad primintų greitai prabėgusią vasarą, kitą – odai puoselėti ir jos būklei gerinti. Taigi, plačiau apie kiekvieną iš jų:

“Sugar Scrub” kūno šveitiklis

Processed with VSCOcam with f2 presetTai – bene geriausias mano išbandytas kūno šveitiklis, maloniai kvepiantis imbierais, levandomis ir žolelėmis. Ypač tinka toms, kurios siekia pastebimai pagerinti odos būklę, kovoti su celiulitu ar įvairias odos nelygumais. Panaudojus šį šveitiklį oda iš karto tampa švelnesnė, tačiau nesudirginta, jei nešveičiama per stipriai. Puiku, jog sudėtyje yra levandų bei imbiero, kurie gerina kraujo cirkuliaciją, padeda pašalinti negyvos odos ląsteles. Naudojant atsargiai, šio produkto užtenka ilgam.
Kaip naudoti? Pastebėjau, jog taupiausiai ir efektyviausiai šį šveitiklį pavyksta panaudoti tuomet, kai kūnas sušlapintas vandeniu ir masažuojamas šveitikliu sukamaisiais judesniais, Vėliau jį patartina padėti sausoje vietoje, kur jis galėtų išdžiūti.

“Amandopondo” vonios putos

Processed with VSCOcam with f2 presetŠis produktas man – greitai pralėkusios karštos vasaros prisiminimas, lepinantis mane pilnoje putų vonioje. 🙂 Sužavėjo švelnus ir jaukus turkiškų rožių bei citrusų kvapas. Jis nė kiek ne erzinantis, nors ir esu kur kas tamsesnių, sunkesnių kvapų gerbėja. Puiku, jog sudėtyje yra daug natūralių ingridientų, išties naudingų odai – citrinų, saldžiųjų apelsinų aliejų, rožių absoliuto. Vieno šio putų gabalėlio dažniausiai man užtenka trejoms maudynėms.
Kaip naudoti? Atlaužti norimo dydžio gabalėlį, jį sutrupinti rankomis, trupinius įmesti į vonią ir tuomet leisti į ją vandenį. Vanduo akimirksniu suputos tirštomis putomis, kurios išsilaiko visą maudynių laiką. 🙂