Pirmoji Top Beauty grožio dėžutė

parašė 299,792,458 meters per second

Image-1

Mėgstu staigmenas, o dovanas – dar labiau, tačiau gimtadienis dar negreit, o save palepinti norisi juk dabar! Tad ilgai nelaukusi nėriau į interneto platybes išsiaiškinti, kokiais gi būdais merginos ir moterys save pradžiugina. Žvilgsnis iš karto užkliuvo už šimtų atsiliepimų apie grožio dėžutes tiek užsienio, tiek lietuvos tinklalapiuose ir bloguose. Susidomėjau – idėja atrodė labai smagi. Tad pradėjau ieškoti, kur galėčiau tokią įsigyti – pasiūla išties nemaža. Solidžiausiai ir įdomiausiai atrodė Top Beauty siūloma dėžutė – dėmesį iš karto atkreipė firmos, kurių produktai bus įdėti – Foamous, Missha, Ref, Eos, Kerastase, St.Moriz bei W7 – pastarojo prekės ženklo dar niekad nebuvau bendžiusi. Tad ilgai nelaukusi dėžutę užsisakiau, o sulaukusi labai nustebau!

Image-1 (1)

Visi produktai šioje dėžutėje yra universalūs – tiks skirtingos odos tipų savininkėms. Nustebino, jog priemonių išties daug, o dėžutės žvaigžde paskirčiau Kerastase aliejų plaukams (50 ml, kaina apie 17 eur) – gavusi jį, labai apsidžiaugiau, nes žinau, kokia puiki tai priemonė, ir kokia šiuo metu reikalinga – kai plaukai išsausėję nuo buvimo saulėje ir maudynių jūroje.

Image-1 (2)

Kitas labai pradžiuginęs produktas – Foamous Perfume Foam – Razz My Berries (100 ml, kaina 17,99). Kvapas labai universalus, lengvas, idealiai tinkantis vasarai. Nustebino, jog laikosi jis išties ilgai, ir jau pirmąją naudojimo dieną sulaukiau komplimentų. 🙂 Putas, kaip naują kvepalų koncepciją, yra išties  patogu ir smagu naudoti – net nebūčiau pagalvojusi!

Image-1 (3)

W7 Angel Eyes paletę (kaina 7,99 eur) bus išties smagu išbandyti – spalvos atrodo gana neutralios ir pakankamai pigmentuotos. Manau, tai puiki paletė kasdienai, kai norima paprasto, neryškaus įvaizdžio. Paletė turi veidrodėlį, susideda tiek iš matinių, tiek iš blizgių atspalvių.

Image-1 (4)

vsco-photo-1

Missha veido kaukių (1 vnt – 1,90 eur) taip pat nesu bandžiusi, tačiau girdėjau puikių atsiliepimų – nekantrauju!

Image-1 (5)

Nesuklysiu sakydama, kad Eos balzamai  (Sweet Mint 7g, kaina 5,95 eur) – jau legenda, apie kurią nereikia ilgai pasakoti. Nuostabūs kvapai, graži išvaizda, patogus naudojimas, šaldantis efektas – viskas viename!

Image-1 (6)

Dar niekad nesu naudojusi sauso šampūno, ir kelis kartus jau gailėjausi, kad neturiu keliolinio dydžio – štai ir jis! REF sauso šampūno mini pakuotė (3,50 eur) yra tiek praktiška, tiek reikalinga, ypač vasarą – kuomet daug keliaujama.

Image-1 (7)

Galiausiai, dėžutėje buvo gerai man žinomos ir labai mėgstamos plaukų priežiūros firmos MATRIX šampūno bei kondicionieriaus Total Results mėginukai (abu po 10 ml). Tai smulkus, tačiau malonus dėžutės priedas.

Image-1 (8)

Paskutinis produktas – St.Moriz kūno šveitiklis (100 ml., 4,50 eur). Įdegio kosmetika man nėra aktuali, kadangi turiu baltą odą ir ja džiaugiuosi, tačiau šveitikliai – puiku. Šis nustebino tikrai maloniu kvapu, patogia pakuote.

Image-1 (9)

Taigi – Top Beauty dėžučių startas atrodo išties įspūdingai. Produktai įdomūs, kokybiški, garsių, gerai žinomų firmų. Gavau išties daugiau nei tikėjausi – staigmena sau pavyko! Beveik visi produktai idealiai tinkami vasarai, bus greitai išbandyti ir sunaudoti. Bendra dėžutės vertė – 58 eur, o buvo parduodama už 25 eur.